سئوی کلاه سفید، خاکستری، سیاه چیست؟

مدیر 2019-07-21 0 Comments
Imprimir

نکات مهم برای افراد مبتدی وابسته به شرکت ها که میخواهند برندشان به صورت اتوماتیک بدون کار اضافی در موتورهای جستجو شناخته شود.

دانلود PDF سئو کلاه سفید.

اگر شما حداقل یک وبسایت برای کارتان داشته باشید حتما میدانید که بحث سئو برای معرفی برند و محصولات به چه میزان اهمیت دارد.

اگرچه ما از سئو برای بهتر دیده شدن در گوگل استفاده میکنیم اما سئو تاثیرات جانبی برای منابع و منافع مالی ما دارد.

سرمایه گذاری روی SEO : چگونه کار خود را شروع کنیم؟

اگر شما در بحث سئو و بهینه سازی وبسایت تازه کار هست بدانید مشکلی وجود ندارد، زیرا تمام وبسایت ها روشی متفاوتی دارند و به یک صورت از Seo  استفاه نمی کنند. اما  برای شروع باید یک سری از تاکتیک ها را بدانید.

الگوریتم پایه Seo چیست؟

سئو یعنی غربال کردن میلیون ها وبسایت که در یک لحظه کاربر با سرچ کرن یک کلمه کلیدی ایجاد می شود. بهینه بودن وبسایت  باعث میشود به راحتی اطلاعات شما به دست کاربر برسد و شما را برای همیشه انتخاب کند زیرا این تاکتیک، راحت ترین روش برای بهینه سازی سایت شما می باشد که کاملا به خودتان وابسته است. به این نوع از سئو، سئوی کلاه سفید (white hat SEO) گفته میشود. در ادامه به برترین روش های این نوع از سئو  به شما گفته خواهد شد :

  • بهینه سازی کلمات کلیدی

اگر وبسایت شما کلمات کلیدی داشته باشد مثل این است که سایت شما روح و جان دارد و با کاربر تعامل میکند ما به شما پیشنهاد میکنیم کلمات کلیدی خودتان را در هدر سایت خود قرار دهید تا با یک سرچ ساده سایت شما ظاهر شود اما باید از همین کلمات کلیدی به صورت مرتب استفاده کنید.

  • مطالب با بهترین بازدهی

آیا تا به حال دقت کرده اید که سایت های مورد علاقه شما یا خیلی معروف هستند یا سر زدن به آن ها جزء عادت شما شده است. واقعا چه چیزی باعث این رفتار شما میشود؟ مسلما مطلب مناسب باعث میشود که کاربر فکر کند شما تنها سایت موجود در زمینه مورد نظر وی هستید و شما را به دوستانش معرفی میکند.

  • لینک های بازگشتی در سئو

لینک های بازگشتی، لینک هایی هستند که از بیرون به صفحه سایت شما ارجاع داده میشوند این تکنیک بسیار کابردی است و به شما کمک خواهد کرد هر پستی که شما میگذارید یعنی یک شانس برای شماست تا کاربر را جذب کنید. اگر کاربری به سایت شما مراجعه کرد این وظیفه شما است تا آن را راضی نگه دارید تا در سایت بماند و سایت شما را ترک نکند و این امر رتبه شما را در گوگل تحت تاثیر بسیار خوبی قرار میدهد.

 

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری فعالیتهایی ست که گوگل یا موتورهای جستجو با آنها مخالف است اما این فعالیتها را به شکلی انجام میدهیم که گوگل متوجه نشود و مانند کسانی که از سئو کلاه سیاه استفاده می کنند جریمه نشویم و حالا سوال اینجاست چه کار انجام دهیم تا هم سئوی سایتمان بالا باشد یعنی از سئو کلاه خاکستری استفاده کنیم و هم جریمه نشویم؟؟؟ موضوع اصلی اینجاست که گوگل به این راحتی هم نمیتواند بفهمد که ما تخلف میکنیم مثلا اگر شما یک بک لینک خریداری کنید گوگل متوجه آن میشود؟؟؟  بله گوگل با 4 ترفند میتواند بفهمد که شما یک بک لینک خریداری کرده اید اما اگر شما این 4 ترفند را بدانید و مراقب باشید که آنها را انجام ندهید میتوانید گوگل را دور بزنید!!

این مقاله ادامه دارد . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

78 − = 76