ده ابزار مهم سئو برای کسب و کار های کوچک

مدیر 2019-07-17 0 Comments

ده ابزار مهم سئو برای کسب و کار های کوچک

دانلود PDF این مقاله.

سئو یکی از مهمترین ابزاری است که در هر لحظه با هزینه ای مناسب میتواند به شما و سایت شما کمک کند و ابزاری است که هم شرکت های کوچک و هم شرکت های بزرگ به آن نیاز دارند.

وقتی که در بحث سئو مشکلی برای شما به وجود می آید و شما نمیدانید چطوری آن مشکل را حل کنید هزاران ابزار وجود دارد که میتوانند به شما کمک کنند:

*مزیت این ابزارها این است که به راحتی قابل فهم هستند و با دانش کم هم می شود از آن ها استفاده کرد.

1- Google analytics

این ابزار رایگان است و بسیار قابل فهم می باشد و به شما کمک میکند تا پردازش سایت شما بهبود یابد و به شما داده هایی خواهد داد که شما میتوانید به راحتی آن ها را درک کنید و تصمیم درستی برای سایتتان بگیرید.

2- BuzzSumo

این ابزار یکی از عوامل موفقیت شرکت و بیزینس های بزرگ در جهان است این ابزار به شما در یافتن بهترین لینک ها و تگ ها کمک میکند تا به راحتی کاربران جدید را به سایتتان جذب کنید. این ابزار رایگان است.

3- Open Site Explorer

این ابزار به شما کمک می کند تا عملکرد بک لینک های خود را مدیریت کنید و در واقع یک نوع داشبورد مدیریت برای لینک ها می باشد.

4- Rocket ranking

با این ابزار شما میتوانید عملکرد سایت خود را بهبود ببخشید و بهینه سازی کنید، و در هر لحظه به راحتی به اطلاعات خود میتوانید دسترسی پیدا کنید و به شما کمک میکند تا مشکلات خود را در زمینه های بک لینک و فضاهای مجازی پیدا کنید.

5- SEMRush

این ابزار به شما در پیدا کردن رتبه خود در گوگل و نحوه بهبود بخشیدن آن به شما کمک شایانی میکند.

6- Authority labs

این ابزار به شما در ایجاد کلمات کلیدی کمک می کند تا رتبه شما در گوگل افزایش یابد.

7- Sprout Social

فضاهای مجازی مستقیماً سئو را تحت تاثیر قرار نمی دهند اما به وسیله این  ابزار میتوانید عملکرد مخاطبان خود را در شبکه های اجتماعیتان تحت نظر داشته باشید.

8- Majestic

یک نوع دیتابیس است که شما میتوانید عملکرد چند سایت را همزمان مدیریت کنید و میتوانید چند دامنه را با هم مقایسه و مدیریت کنید و لینک های خود را بررسی و بهبود بخشید.

9- DeepCrawl

با این ابزار شما میتوانید صفحه های بدون محتوا یا صفحات دارای ارور 404 خود را بیابید و به راحتی مدیریت کنید.

10- Google Search Console

این ابزار به شما کمک میکند تا در یک لحظه عملکرد چند سایت را مدیریت کنید و در هر لحظه آمار دلخواه خود را از این سایت ها استخراج کنید و به خاطر اینکه به گوگل وابسته است دست شما برای انجام آزمایشات مختلف بر روی سایت خودتان باز است. و هر ماه گوگل برای شما گزارشاتی مرتبط با عملکرد شما و سایت های شما ارسال خواهد کرد.

در نتیجه هر بیزینس و کسب و کاری نیازمند یک راهکار عقلانی برای توسعه کار خود می باشد و بهتر است این راهکار عقلانی در عین حال کاربردی و ارزان قیمت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =