5 استراتژی سئو که در زندگی موثر است

مدیر 2019-07-13 0 Comments

5 استراتژی سئو که میتوانید در زندگی خود استفاده کنید.

 

دانلود PDF این مقاله.

 

در بحث وب دو مبحث کلی وجود دارد که اهمیت بالایی برخوردار هستند :

1- بهینه بودن و بهینه کردن وبسایت

2- بهینه بودن و بهینه سازی خارج از سایت

 

در این مقاله مباحثی وجود دارد که شما میتوانید برای بالابردن بهره وری زندگی خودتان از آن ها استفاده کنید:

1- محتوای مورد نظر خود را از طریق منتشر کردن به دست مشتری های خود برسانید.

به وسیله چاپ کردن میتوانید با مشتری به صورت مستقیم تعامل کنید و همانطور که برای ایجاد یک مطلب در سایت خودتان تلاش میکنید سعی کنید با ایجاد یک محتوای مناسب به بهترین روش با مشتری خود برخورد و تعامل کنید.

2- با افرادی بیشتری آشنا شوید.

سعی کنید در بیشتر رویدادها شرکت داشته باشید تا با افراد بیشتری آشنا شوید معمولا با کسانی که آشنا می شوید میتوانید به راحتی از طریق فضاهای مجازی با آن ها همکاری و تعامل کنید و این تعامل باعث میشود تا در رشته خود افراد بیشتری شما را بشناسند و برای مثال با دیدن 10 نفر میتوانید در یک سال 1000 فالوور به فالوور های خود اضافه بکنید.

3- خود را در نشریات مهم نشان دهید.

اگر سایتی برای نمایش توانایی های خودتان ندارید بهتر است از روزنامه ها شروع کنید. این رسانه از قدرت بسیار کمی برخوردار است اما برای شما میتواند کاربردی باشد. بهتر است با یک روزنامه نگار در ارتباط باشید تا شما را کمک و هدایت کند.

4- در رویداد های بیشتری شرکت کنید.

شما باید با شرکت در ایونت های مختلف خود را به دنیا نشان دهید و سعی کنید توانایی های خود را حتی در فرصت کم به افراد آن رویداد نشان دهید تا با این روش به تعداد طرفداران و فالوور های خودتان بیفزایید و خودتان را تبدیل به برندی در نتایج جستجوی وب کنید.

5- سایت خود را به بقیه معرفی کنید تا در گوگل بالا رود.

همیشه به خاطر داشته باشید که ترافیک بالا در وبسایت شما یعنی عملکرد سئو شما بسیار عالی بوده است و گوگل حتما از سایت شما بازدید می کند تا علت این بازدیدها را متوجه شود. شما میتوانید به وسیله بعضی از رسانه ها مثل تلویزیون ، رادیو ، شبکه های اجتماعی ترافیک وب سایت خودتان را بالا ببرید اما این روش پر هزینه می باشد.

 

در نتیجه این 5 روش به شما کمک میکند تا با هزینه بسیار کم بتوانید عملکرد و بازدهی سایت خود را بهبود ببخشید و از ان کسب درآمد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 2