5 نکته ساده اما مهم در سئو

مدیر 2019-07-09 0 Comments

سئو یکی از ابزارهای مهم برای هرکسی که در وب فعالیت دارد، می باشد. برای مثال اگر کسی از محصول شما استفاده کند سئو به شما کمک میکند تا مشتری شما به راحتی وب سایت و برند شما را پیدا کند.

 

در این مقاله به 5 مورد از بهترین نکات برای سئو می پردازیم:

 

1-صفحه تجاری خودتان را در گوگل بسازید.

سرویس گوگل یک بستری را ایجاد کرده است  این بستر به شما کمک میکند تا بتوانید اطلاعات خودتان را بهینه سازی کنید و مزیت گوگل این است که هر لحظه اطلاعات را رفرش میکند و به راحتی میتوانید در صفحه اول جستجوها ظاهر شوید.

2-پیدا کردن لینک ها و نقل قول ها

لینک هایی که به صفحه شما ارجاع داده می شوند (لینک خارجی) یکی از عوامل مهم سئو هستند که شما را در صفحه اول گوگل نگه میدارند.

نقل قول های استفاده شده در بعضی از رسانه ها مثل فیسبوک و لینکداین و … بسیار تاثیرگذار هستند.

3- سعی کنید بیشترین نظرات را دریافت کنید.

شاید باورتان نشود اما نظرات آنلاین از مهمترین فاکتورهای سئو هستند که به راحتی در نتیجه ها تاثیر می گذارند. مطمئن شوید که بهترین نظرات را دریافت می کنید یا در قبال ان ها مسئولیت پذیر باشید.

4- مطمئن شوید اطلاعات کسب و کار شما صحیح است.

در سایت هایی که اکانت برندتان را ایجاد میکنید سعی کنید از همان اسم برند استفاده کنید تا مشتری به راحتی به شما برسد و وقتش در پیدا کردن شما به هدر نرود.

5-برای هر پست حتما کلمات کلیدی کاربردی انتخاب کنید.

باید مطمئن شوید که بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کرده اید و باید بتوانید طوری این کلمات را انتخاب کنید تا افراد بیشتری به سایت شما ارجاع داده شوند.

در نتیجه اگر میخواهید مشتری بیشتری جذب کنید و یک سر و گردن از بقیه بالاتر باشید باید این 5 نکته مهم را رعایت کنید و با خلاقیت خودتان این  5 نکته را کاربردی تر بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 1